WE'RE OPEN FOR CURBSIDE PICKUP ONLY. THANK YOU FOR UNDERSTANDING!

Collection: Food

Things to nibble! 

189 products
  • Oxford County Garbage Bag Tags
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bright Cheese
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Uncle Rays Potato Chips
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reel Treats Jumbo Popcorn Bag
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk & Cream
    Regular price
    from $0.69
    Sale price
    from $0.69
    Regular price
    $1.69
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cereal
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fiamma Pasta Noodles 99cents!!
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GoGo Quinoa Organic Spaghetti 1kg
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower (Cheezy) Crackers 454g
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Assorted Kool Aid Packs (6.2g)
    Regular price
    $0.39
    Sale price
    $0.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BeeQuest Honey
    Regular price
    from $7.99
    Sale price
    from $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stemmler's Meats
    Regular price
    from $5.25
    Sale price
    from $5.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Case of water
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maynards Candy 355g
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Calypso Lemonade Drinks
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Christie's Kids Cookies
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Food wrap
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs, Butter, Sour Cream
    Regular price
    from $0.99
    Sale price
    from $0.99
    Regular price
    $1.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Suzie's Oat Milk
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Planters Bar Mix
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Club House Mixes
    Regular price
    from $0.99
    Sale price
    from $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Various Vanilla Extracts
    Regular price
    from $6.99
    Sale price
    from $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • TimTams
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickles
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Munchies Snack Mix Value Bag
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Arm&Hammer Baking Soda 500g
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flavoured Wafers
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crackers
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tetley Tea
    Regular price
    from $3.69
    Sale price
    from $3.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kountry Kitchen Cupboard SAVORY
    Regular price
    from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Concord Grape Jelly
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garofalo Organic Pasta Noodles
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out